Bookla logo

Tornis OGRE

Baltijā modernākā āra klinšu kāpšanas siena

4.8
(100 Reviews)

Zvaigžņu iela 11, Ogre

Sat -

Mon -

Tue -

Wed -

Thu -

Fri -

Sat -

Sun -

In app payment

Book now
Tornis OGRE

About

Tornis Ogre ziemas sezonā nestrādā, tiekamies pavasarī. Par individuāliem projektiem zvani - 20241073

Tornis Ogre ziemas sezonā nestrādā, tiekamies pavasarī. Par individuāliem projektiem zvani - 20241073

Projekta ietvaros ir atjaunota 20. gadsimta industriālā mantojuma būve – ūdenstornis, kas tika projektēts 1968. gadā un netika izmantots jau kopš 80. gadu nogales. Ūdenstornim apkārt izbūvēta klinšu kāpšanas siena - boulderinga moduļsiena MoonBoard un ātrumkāpšanas modulis Etalons.

20 līdz 24 metrus augstā, 1050 m2 platībā izbūvēta klinšu kāpšanas siena paredzēta sportistu, kalnu tūristu, alpīnistu un citu interesentu treniņiem. Līdztekus lielajai sienai izbūvēta arī mazāka – 2,5 – 4,5 metrus augsta (145 m2 platībā) kāpšanas siena bērniem un jauniešiem.

Zem abiem objektiem ir ieklāts gumijas amortizējošais segums un amortizējošo matraču segums, zem bērnu kāpšanas sienas – amortizējošo matraču segums. Projekta ietvaros ir arī veikti apkārtējās teritorijas labiekārtošanas darbi – ierīkots inventāra nomas punkts tipveida konteinerā, izbūvēts apgaismojums, ierīkoti dekoratīvie stādījumi, uzstādītas atkritumu urnas, soli, velostatīvi, skatu platforma, sēta. Virs ūdenstorņa ir redzams šī gada sākumā izveidotais vides objekts – Bētlemes zvaigzne -, kas tika iedegta gadu mijas svētkos un arī turpmāk tiks iedegta Ziemassvētku laikā.

Read more
Show less

Book now

Reviews

4.8
Total reviews: 100
🤩 Awesome
92
😊 Really good
6
😐Not bad
0
🙁Poor
1
😡Terrible
1
2.0
4.0
5.0

Skatoties kā 10 gadīgs zēns ātrā tempā pieveica dzelteno trasi,PIRMO REIZI,jāteic iespaidīgi. Paldies darbiniecei par uzmundrinājumu un prof ...

Skatoties kā 10 gadīgs zēns ātrā tempā pieveica dzelteno trasi,PIRMO REIZI,jāteic iespaidīgi. Paldies darbiniecei par uzmundrinājumu un profesionālo palīdzību. 😉

Read more
Show less